Firma Specbau specjalizuje się w robotach wyburzeniowych. Stosujemy metody mechaniczne, ręczne, demontaże, recykling.

Firma Specbau wyburza od 20 lat. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w pracach wyburzeniowych oraz rozbiórkowych . Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu realizujemy z sukcesem zadania powierzone nam przez naszych Klientów.  Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, w związku z tym staramy się spełnić ich oczekiwania na wielu płaszczyznach. Dlatego też oferujemy kompleksowe wykonanie usług uwzględniające przygotowanie projektu rozbiórki, uzyskanie potrzebnych pozwoleń, recykling i utylizację materiałów porozbiórkowych oraz porządkowanie terenu po rozbiórce.

Jesteśmy firmą solidną i godną zaufania, każde powierzone nam zadanie wyburzeniowe i rozbiórkowe wykonujemy sumiennie i rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.  Zdobyte doświadczenie i wysoką jakość usług, którą oferujemy potwierdzają zdobyte przez nas referencje, wystawione zarówno przez firmy prywatne, jak i instytucje państwowe.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wyburzeń, rozbiórek i prac ziemnych w przeróżnych technologiach, spowodowało stworzenie zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią wykonać każde powierzone nam zadanie.

Do powierzanych nam zleceń podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

51-001 WROCŁAW
UL. OSOBOWICKA 159 LOK. 5

+48 71 355 77 54
+48 500 234 840